Pages

28 Aralık 2008 Pazar

Kitap Önerisi "Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler"


Eğer hamileliğinizin son aylarındaysanız veya yeni doğum yaptıysanız zaman kaybetmeden hemen alıp okumanızı tavsiye ederim.Cidden hayat kurtarıyor.0-3 yaş aralığında bebeğiniz varsa,uyku,beslenme,tuvalet eğitimi,duygu ve davranış sorunları yaşıyorsanız,size gerçekten mucize çözümler sunan bir kitap.


Mucize neresinde derseniz,size bebeğinizi gözlemlemeyi öğretiyor....bebeğinizi anlamanızı sağlıyor..


Benim gibi 9.ayda kitaba sahip olanlar da okumak için geç kalmış değil tabii :)


"Geceleri deliksiz uyuyan, gündüzleri iştahla yemeğini yiyen, kendi başına sıkılmadan oyun oynayabilen, ne zaman ne istediğini anlayabildiğiniz bir bebek büyütmek... Kulağa erişilmesi güç bir hayal gibi geliyor değil mi? Tracy Hogg'un yardımıyla bu hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz.Şimdiye kadar bebeklerin aslında bir dilleri olduğunu fark etmiş miydiniz hiç? Siz fark etmediyseniz kısacık hayatında binlerce bebeğe fısıldayan kadın Tracy Hogg bunu sizin için yaptı. Tüm bebeklerin aslında her şeyin farkında olduğunu ve dünyaya gelir gelmez minik patron koltuğuna oturduklarını keşfeden yazar bu eşsiz kaynağında anne babalara bilinçli bir eğitimin kapısını açıyor. Patron koltuğunu bebeklere kaptırmamanın yollarını sabırlı deneyimleriyle anne babalara anlatıyor.


Doğumdan üç yaşına kadar geçen süreçte beslenme, uyku alışkanlıkları, tuvalet eğitimi, duygu ve davranış sorunlarına kalıcı, akılcı ve uzlaşmacı çözüm yolları sunan bu kitap, anne ve babalara bebekleriyle birlikte bir kez daha büyüme ve hayattan keyif alma şansı tanıyor. "


Bunların kitabın arka tanıtım yazısından...


kesinlikle tavsiye ederim...


Bu arada bu kitabı Türkçe ye çeviren Yapıncak Gürerk Okyar'a sonsuz teşekkürler.Elinize,gözünüze sağlık...çok çok sağolun...


Kitap Bilgileri;


Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler

uyku-beslenme-davranış-tuvalet eğitimi

Tracy Hogg&Melinda Blau Gün Yayıncılık

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...